Nasza Działalność

// Wyjazd Integracyjny

Islandia – Magia Gejzerów

11-19 czerwca 2022 roku

Stowarzyszenie Notariuszy RP zaprasza wszystkich zainteresowanych na niezapomniane przygody, jakie gwarantują organizowane przez nas wyjazdy integracyjne.

Islandia 2022

Islandia – Ziemia Lodu i Ognia, Islandia to w znacznej mierze wulkany i lodowce. Niezwykły zakątek świata, w którym na niewielkiej powierzchni, znajduje się niewiarygodna liczba zachwycających miejsc. Zielona i Różnorodna wyspa to prawdziwy raj przede wszystkim dla miłośników dzikiej przyrody, bogatą fauną i różnorodną florą. Bajeczne kolorowe góry, potężne i spektakularne wodospady, niebezpieczne wulkany i błękitne lodowce, oszałamiające zatoki i fiordy.

Wjazd na Islandię oraz powrót do Polski odbędzie się zgodnie z AKTUALNYMI i OBOWIĄZUJĄCYMI obostrzeniami w związku z epidemią COVID-19. W wycieczce udział mogą wziąć TYLKO OSOBY W PEŁNI ZASZCZEPIONE, obowiązkowo posiadające Unijny Certyfikat COVID-19. Przy przekraczaniu granicy jest konieczność okazania negatywnego wyniku testu (antygenowy bądź PCR), zrobionego nie wcześniej niż 72 godziny przed przekroczeniem granicy, a także należy zarejestrować się na stronie www.visit.covid.is (nie wcześniej niż 72 godziny przed przekroczeniem granicy).

Zapisy i szczegółowe informacje programowe dotyczące planowanych wyjazdów oraz działalności Stowarzyszenia
można uzyskać w Biurze Zarządu Głównego Stowarzyszenia Notariuszy RP
ul. Rydygiera 17 lok. U01; 01-793 Warszawa Tel./Fax 22 827 13 45, 22 827 01 94
pon. - pt. w godz. 09.00-16.00