Nasza Działalność

// Wyjazd Integracyjny

RPA oraz Wodospady Wiktorii - Na Styku Oceanów

08 – 24 listopada 2022roku (17 dni)

Stowarzyszenie Notariuszy RP zaprasza wszystkich zainteresowanych
na wyjazd integracyjny, organizowany wspólnie z
Biurem Podróży Sigma Travel sp. z o.o.

Republika Południowej Afryki, RPA 2022

Republika Południowej Afryki, RPA – państwo położone na południowym krańcu Afryki, u styku Oceanu Atlantyckiego i Indyjskiego, ze względu na specyficzne ukształtowanie, gdzie linia brzegowa ma ponad 2500 km, a potężne bloki skalne wyłaniają się wprost z oceanicznych fal, jest krajem, w którym znajdą coś dla siebie zarówno górscy piechurzy, jak i amatorzy plażowania. Południowa Afryka jest w stanie zaoferować turyście właściwe każdą formę spędzania wolnego czasu uatrakcyjniając ją typowo afrykańską przyrodą i mentalnością widoczną tutaj na każdym kroku. Wytrawny globtroter może zasmakować tutaj prawdziwej dzikiej Afryki z jej sawannami pełnymi dzikich zwierząt takich jak lwy, lamparty, gepardy, bawoły, gazele, zebry, słonie, strusie, pawiany i inne. Jest to kraj wielu języków, wielu kultur, ogromnej różnorodności - świadczyć o tym może chociażby jedyny na świecie wielojęzyczny hymn.

Warunkiem udziału w wyjeździe jest wypełnienie i przesłanie, w wyznaczonym terminie tj. najpóźniej do 02.09.2022r., pocztą mailową lub faxem do biura Stowarzyszenia formularza zgłoszeniowego (formularz znajduje się w załączeniu) wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty I raty.

CENA:

* 19 700 PLN / osoba – przy zakwaterowaniu w pokoju dwuosobowym
* 21 700 PLN / osoba – przy zakwaterowaniu w pokoju jednoosobowym
* oferta została skalkulowana dla grupy 10-16 osobowej, po średnim kursie NBP USD=4,75 PLN

UWAGI:

* Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z imprezy i posiadać co najmniej dwie wolne strony.
* Limity bagażowe podczas przelotów - waga jednej sztuki bagażu podręcznego w samolocie wynosi do 5kg, głównego do 20kg.
* Do wymiany na własne wydatki w RPA i opłat wizowych w Zimbabwe, wskazane jest posiadanie niezużytych banknotów dolarowych (USD) nowych serii, po 2006 roku. Do płacenia w Zimbabwe, banknotów o małych nominałach.
* RPA oraz ZIMBABWE leżą w strefie czasowej GMT +2 (dodajemy 1 godzinę do czasu polskiego). Napięcie elektryczne takie samo jak w Polsce, ale inne wtyczki!

Warunki podróżowania związane z COVID-19:

* Informacje obowiązujące na dzień ogłoszenia wyjazdu tj. 29.07.2022 roku.
* Wjazd do RPA / Zimbabwe / Botswany oraz powrót do Polski odbywa się zgodnie z AKTUALNYMI i OBOWIĄZUJĄCYMI obostrzeniami w związku z epidemią COVID-19. Uczestnicy wyjazdu zobowiązani są dopełnić wszelkich formalności WE WŁASNYM ZAKRESIE. Stowarzyszenie Notariuszy RP oraz Sigma Travel Sp. z o. o. nie odpowiadają za odmowę wjazdu do któregokolwiek kraju uwzględnionego w programie wycieczki bądź skierowanie Uczestnika na kwarantannę (zarówno na terenie Afryki jak i po powrocie do Polski).
* RPA - Wszelkie restrykcje przy przekraczaniu granicy z RPA zostały zniesione.
* ZIMBABWE - Osoby w pełni ZASZCZEPIONE przy przekraczaniu granicy ZIMBABWE mają obowiązek posiadać zaświadczenie w języku angielskim o przejściu pełnego cyklu szczepień. Osoby NIEZASZCZEPIONE muszą okazać negatywny wynik testu PCR zrobionego nie wcześniej niż 48 godzin przed przekroczeniem granicy.


Zapisy i szczegółowe informacje programowe dotyczące wyjazdu w Biurze Zarządu Głównego Stowarzyszenia Notariuszy RP (ul. Rydygiera 17 lokal U01; 01-793 Warszawa) pod numerem telefonu 22 8271345, 22 8270194 (pon. - pt. w godz. 09.00-16.00), adresem e-mail biuro@snrp.pl, oraz w aplikacji Portal Notariusza..